Informacija
New Balance 247 laisvalaikio bateliai debiutavo 2016 metų gruodžio mėn., tačiau kaip naujai pasirodęs laisvalaikio avalynės siluetas, New Balance 247 tapo greitai atpažįstamas ir pelnė didelių simpatijų sneakers'ų pasaulyje. Galimai prie greitos sėkmės prisidėjo tai, jog New Balance iš karto pasirūpino plataus spektro pasiūla: tinkančia tiek vyrams, tiek moterims. Svarbu pridurti, jog debiutas 2016 metų gale buvo ypač limituotas ir rinka išvydo tik 247 poras naujųjų laisvalaikio batelių, kurios pateko į mados pasaulio VIP rankas.
Įkvėpti savo pavadinimo 247, naujieji New Balance bateliai sukurti avėti bet kur ir bet kada, kitaip tariant 24 valandas, 7 dienas per savaitę - 24/7. Dėl šios priežasties dažniausiai bateliuose naudojamos pačios lengviausios medžiagos, tokios kaip: pralaidus orui tinklelis, išdirbta dirbtinė oda, nailonas. Patogiam laisvalaikio kedų apsiovimui padeda kulno srityje integruota kilpa, tuo tarpu liežuvėlis sujungtas su paviršiumi, todėl neslys į šonus, o vientisa įmova primins komfortą tarsi mūvėtumėte tik kojines. Ypač minkštas New Balance 247 padas patvirtins pavadinimo koncepciją ir norėsite juos avėti 24 valandas, 7 dienas per savaitę!
Aukščiausio lygio kokybė ir meistriškumas. Tikriausiai daugumai tai būtų pirmieji dalykai, apie kuriuos pagalvotume išgirdę New Balance vardą. Jį žino ir vertina ne viena karta – daugiau nei 100 metų veikianti kompanija nuolat auga ir plečia savo auditoriją, todėl nenuostabu, kad toks tikslingas darbas New Balance atvėrė duris į avalynės gamintojų elitą. Šiandien leiskimės į kelionę po ilgą New Balance istoriją, kurioje netrūksta įdomių faktų!
NB istorija prasidėjo dar 1906-aisiais, Bostone, kai iš Airijos imigravęs Williamas Riley įkūrė New Balance Arch Support Company įmonę. Ji gamino komfortą užtikrinančius vidpadžius, kurie buvo skirti daug laiko stovint praleidžiantiems darbininkams. Įdomu, jog gaminami vidpadžiai turėjo tris atramos taškus, kurie ir sukurdavo komfortą – tokią konstrukciją įkvėpė Riley kieme lakstančios vištos, kurių pėdose airis įžvelgė tobulo balanso formulę. Taip gimė jo kompanijos vardas – naujasis balansas.
William‘o Riley valdoma kompanija puikiai tvarkėsi su verslo užduotimis ir nuolat augo. 1927-aisiais Riley savo komandoje įdarbino Arthur‘ą Hall‘ą, kuriam buvo paskirta užduotis keliauti po JAV ir prekiauti gaminamais vidpadžiais. Nuostabiai savo darbą atlikęs Hall‘as 1934-aisiais net tapo kompanijos bendrasavininku. Kartu su Riley jie nusprendė, jog atėjo laikas dar labiau plėstis ir gaminti ne tik vidpadžius. 1938-aisiais pristatyti pirmieji New Balance bėgimo batai – juos kompanija sukūrė specialiai vietinio bėgimo klubo nariams. Taip pradėta gaminti ir bokso, teniso, beisbolo sportininkams skirta avalynė.
1953-ieji žymėjo New Balance kompanijos pokyčių metų. Ją nusipirko Hall‘o dukra Eleonora ir jos vyras Paul‘as Kidd‘as, kurie pagrindine veiklos kryptimi laikė ortopedinės avalynės gaminimą, tačiau galiausiai buvo nuspręsta tęsti Riley pradėtus darbus su avalyne, skirta sportui. 1960-aisiais naujieji savininkai pristatė bėgimui skirtus batelius Trackster, kurie susilaukė didelio dėmesio ir teigiamų vertinimų iš bėgimo entuziastų.
1972-aisiais New Balance savininkai dar kartą pasikeitė – kompanijai vadovauti pradėjo Jim‘as Davis‘as, kuris stačia galva nėrė į darbus ir dėjo maksimalias pastangas, kad New Balance vardas pasiektų aukštumas. Jau 1976-aisiais pasaulis pirmą kartą išvydo didelį “N” logotipą, kurį dabar taip puikiai pažįstame ir matome gatvėse. Jis debiutavo su New Balance 320 modeliu, kuris buvo šluojamas nuo lentynų ir Runners’ World bėgimo kedų reitinge užkopė į aukščiausią poziciją. Sėkmingai debiutavo ir New Balance drabužių linija, kurią itin vertino bėgikai. Be to, devintojo ir dešimtojo dešimtmečių laikotarpiu New Balance pristatė nemažai modelių, kurie virto kedų kultūros ikonomis ir populiarumo nepraranda iki šių dienų. Vieni garsiausių tuo metu gimusių siluetų buvo New Balance 990, New Balance 574 ir New Balance 1500.
Į naują amžių NB žengė su dar didesne energija – vardas pasaulyje skambėjo vis garsiau, plėtėsi klientų ratas, o pelnas augo. Sėkmingi rezultatai ant laurų užmigti neleido ir New Balance nuolat tyrinėjo galimybes augti dar labiau. 2006-aisiais buvo pristatyta pirmoji kompanijos kolaboracija su Londone veikiančia parduotuve Offspring.
2013-aisiais NB žengė į riedlenčių kultūros pasaulį ir pristatė Numeric liniją. Ją kompanija dedikavo ne tik riedlentininkams, tačiau visiems, vienaip ar kitaip įsitraukiantiems į šią spalvingą gatvės kultūrą ar prijaučiantiems jaunatviškam miesto stiliui. Sėkmingai New Balance Numeric gyvuoti iki šių dienų leidžia ir garsūs riedlentininkai iš viso pasaulio – seriją atstovauja tokie sportininkai kaip Jamie Foy, Arto Saari, Tiago Lemos, PJ Ladd, Brandon Westgate, Jordan Trahan, Jordan Taylor, Levi Brown. New Balance Numeric bateliai vertinami dėl aukštos kokybės, patvarumo, tvirto sukibimo ir sukuriamo komforto – visos šios savybės ypatingai svarbios sudėtingus triukus atliekantiems riedlentininkams.
New Balance 2018-aisiais su trenksmu įžengė ir į krepšinio avalynės rinką – pasirašė sutartį su NBA žvaigžde, Kawhi Leonard‘u ir 2019-ųjų pradžioje pristatė pirmuosius vardinius jo batelius. Kompanijos krepšinio žvaigždžių sąrašas vis plečiasi – dabar po New Balance vėliava glaudžiasi Jamal‘as Murray, Dejounte Murray ir Darius Bazley.
Panašu, kad energingai besisukantis NB veiklos mechanizmas be problemų tvarkosi su visais iššūkiais ir nenustoja stebinti. New Balance jau tapo ir neatsiejama šokio, meno, riedlenčių, muzikos kultūrų dalimi ir galime neabejoti, jog su laiku šis ryšys tik tvirtės ir skambės dar garsiau. Jau kuris laikas žengta ir į aukštosios mados pasaulį, kur be New Balance neapsieina svarbiausi renginiai. Populiarumo augimą skatina ir būrys pirmo ryškumo garsenybių, savo stiliaus identitetą kuriančių su New Balance avalyne ir apranga – ryškiausiais galime laikyti reperius Jaden‘ą Smith‘ą ir Jack‘ą Harlow.
Pristatymas Lietuvoje:
Užsakymus, pateiktus iki 14 val., ir pasirinkus DPD, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
Užsakymus pateiktus savaitgalį ir švenčių dienomis išsiunčiame sekančią darbo dieną.
Kurjeriai pristato prekes per 1 darbo dieną.
Pristatymo kainos Lietuvoje:
DPD – 3,00 Eur. Nemokamas pristatymas nuo 39,00 Eur;
Grąžinimas Lietuvoje:
Greitai ir nemokamai grąžink nenaudotas ir nepažeistos originalios pakuotės prekes per 30 dienų. Grąžinimo lipdukas per DPD bus pridėtas prie kiekvieno užsakymo.
Pirkėjas pasirinkęs kitą grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.
Pristatymas į kitas šalis:
Pristatymas trunka nuo 2 iki 7 dienų, priklausomai nuo pasirinktos šalies.
Grąžinimas iš kitų šalių:
Pirkėjas pasirenka grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.
Visi svetainėje gaunami duomenys yra šifruojami, o mokėjimai yra priimami per išorines bankines sistemas.
Elektroninė bankininkystė
Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele.
Kitos mokėjimo platformos
Paysera, PayPal - leidžia atsiskaityti kreditinėmis ir debeto kortelėmis bei kitais būdais.
Kredito ir debeto kortelės
Už prekes galite atsiskaityti kredito ir debeto VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis.
Apmokėjimas kurjeriui
Grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių pristatymo/atsiėmimo metu (Priklausomai nuo pasirinktos kurjerių tarnybos).