Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Vans Old Skool

40,50 Eur 90,00 Eur
VN0A3WKT4G51
Ši prekė bus išsiųsta šiandien
Prekė yra sandėlyje
  •  
    Nemokamas pristatymas į LT / LV / EE
    Užsakymus pristatome nemokamai per 1 darbo dieną
  •  
    Užsakymus pateiktus iki 14 val., išsiunčiame tą pačią dieną

Informacija

Vans – viena žinomiausių (jei nežinomiausia) avalynės riedlentininkam kompanija, kurios gaminiais pasaulis džiaugiasi jau ne vieną dešimtmetį. Vans istorija prasidėjo dar 1966 metais. Tuomet Paulas Van Dorenas nusprendė, jog po daugiau nei 20 metų darbo avalynės kompanijoje „Randy“ laikas įkurti savo avalynės kompaniją. Su brolio ir kitų dviejų draugų šis troškimas buvo įgyvendintas, o kompanijai buvo suteiktas „Van Doren Rubber Company“ pavadinimas. 1966 metų kovo 16 dieną, 704E Broadway gatvėje, Anaheime, duris atvėrė pirmoji „Van Doren Rubber Company“ parduotuvė. P. Van Dorenas avalynę gamindavo kiek kitaip nei konkurentai: pirkėjai turėdavo atsinešti savo medžiagas, o jau kitą dieną jau galėjo mėgautis nauja avalyne. Atidarymo dieną 12 pirkėjų užsisakė modelį Vans #44, kuris yra iki šiol gaminamas Vans Authentic vardu! Iš pradžių kompanija siūlė 3 skirtingus modelius, bet Vans batų paklausa ir toks verslo modelis augo tiesiog kosminiu greičiu – jau kitais metais kompanija atidarydavo po naują parduotuvę beveik kas savaitę. Viena iš šios sėkmės priežasčių - toks verslo modelis leisdavo išgirsti klientų nuomonę. Iš pradžių pirkėjai skųsdavosi prasto batų sukibimu ir nepatvarumu, taip gimė garsusis „vaflio“ pado raštas, kuriuo efektyvumu riedlentininkai naudojasi iki šiol. Būtent riedlentininkai 8-ame dešimtmetyje padėjo Vans išaugti dar labiau. Tačiau jie buvo reiklūs – prašė vis daugiau naujų spalvų ir modelių. Vans atsižvelgė į jų nuomonę ir 1975 metais gimė modelis itin populiarus modelis šiandien žinomas kaip Vans Era. Beje, jų dizainą sukūrė tuo metu profesionalūs riedlentininkai – Tonis Alva ir Stacy‘is Peralta. 1979 metais su riedlentininkų ir BMX dviračių entuziastų pagalba gimė Vans Slip-On, dėl kurių Kalifornija tiesiogine to žodžio prasme išprotėjo – kompanijai teko atidaryti papildomas parduotuves šiame regione, kurių ir taip jau buvo 70. Šis modelis dar labiau išpopuliarėjo, kai aktorius Seanas Pennas juos avėjo ikoniniame filme “Fast Times at Ridgemont High.” Metams bėgant įkūrėjo rolė šioje kompanijoje vis mažėjo, o į Vans pervadinta avalynės gamintoja pradėjo tiekti batus ir kitų sporto rūšių atletams ir gerbėjams. Augančios ir stiprėjančios įmonės požymiai ar ne? Taip manė visas pasaulis iki tos akimirkos, kai 1983 metais Paulas netikėtai pranešė, jog Vans yra skolinga 12 mln. JAV dolerių ir paskelbė apie jos bankrotą. Tačiau Paulas nepasidavė ir po kelerių metų Vans sugebėjo išsimokėti visas skolas, bet padarinių nebuvo išvengta – Vans parduota „McCown De Leeuw & Co. Paul“. Vėliau Vans turėjo problemų su JAV imigracijos departamentu, tačiau ir jos nesutrukdė ir toliau visam pasauliui tiekti avalynę ir plėstis. Šiai dienai Vans pajamos viršija 1 mlrd. JAV dolerių, ji remia daugiau nei 50 įvairių profesionalių sportininkų, taip pat jos dėka įrengtas ne vienas nemokamas parkas jaunimui, o jų gaminiai vis dar tokie pat unikalūs.

Nuo kelių porų per dieną iki pasaulinės žvaigždės statuso. Tokį įspūdingą šuolį savo istorijoje išgyveno mums puikiai pažįstamas Vans vardas. Per 55 metus joje buvo visko – pakilimų, nuopolių, netikėtumų ir dar daugiau, tačiau visų jų dėka Vans tapo kultūriniu fenomenu, dievinamu visame pasaulyje.

Vans istoriją kurti pradėjo Paul’as Van Doren’as. Bostone gimęs vaikinas aštuntoje klasėje suprato, kad mokslai jo nežavi ir nusprendė palikti mokyklą. Tuo, žinoma, ne itin patenkinta buvo Paul’o mama, kuri gavo jam darbą „Randy“ batų gamykloje. Čia Paul‘as dirbo 20 metų ir žingsnis po žingsnio kilo karjeros laiptais bei tapo kompanijos viceprezidentu. 1964-aisiais Paul‘as nusprendė, jog nori pradėti savo verslą ir įkūrė savo batų kompaniją. Prie jo prisijungė brolis Jim‘as ir draugas Gordon‘as bei medžiagas iš Japonijos gabenęs Serge D’Elia.

Po metų Anaheimo mieste, 704 East Broadway gatvėje išdygo Paul‘o batų gamykla, o 1966-ųjų kovo 16-ąją „Van Doren Rubber Company“ oficialiai atvėrė duris. Verslo pradžia klostėsi puikiai ir pirkėjai noriai šlavė batus, todėl nuspręsta plėsti parduotuvių tinklą. Tiesa, tik dalis jų veikė sėkmingai ir nešė pelną kompanijai, todėl Paul‘o buhalteris rekomendavo dalį jų uždaryti. Savininkas patarimų neklausė ir elgėsi atvirkščiai – atidarinėjo vis daugiau naujų parduotuvių.

Aštuntojo dešimtmečio Vans pradėjo gaminti batelius, dedikuotus specialiai riedlentininkams. Įgyvendinti tokią idėją paskatino faktas, jog dauguma Kalifornijos riedlentininkų ir banglentininkų jau buvo pamėgę Vans avalynę. Tarp jų buvo ir garsūs raideriai Tony Alva ir Stacey Peralta. 1975-aisiais jie Vans kompanijai pasiūlė kedų dizaino idėją ir taip 1976-ųjų kovo 18-ąją gimė vienas garsiausių visų laikų kompanijos siluetų – Vans Era. Kartu su Era bateliais debiutavo garsusis „Off the Wall“ sloganas. Netolimoje ateityje gimė dar keletas legendinių modelių – 1977-aisiais pristatyti Vans Old Skool, o 1978-aisiais – Vans SK8-Hi.

1980-aisiais kompanija gavo Universal kino studijos pasiūlymą Vans kedus parodyti filme „Pašėlęs gyvenimas Ridžmonto vidurinėje“ („Fast Times at Ridgemont High“). Filme pasirodęs Classic Slip-On modelis ir kiti Vans batai sulaukė ypatingai didelio dėmesio, o pardavimai augo kosminiu greičiu. Tais pačiais metais, kai buvo išleistas filmas, Vans pajamos išaugo daugiau nei dvigubai -  pasiekė 45 milijonus JAV dolerių.

Sėkmingai įsitvirtinusi riedlenčių ir banglenčių rinkose, Vans kompanija planavo dar labiau plėsti savo produkciją, tačiau tokie planai atvedė prie bankroto. 1988-aisiais Vans kompaniją į savo rankas perėmė „McCown De Leeuw & Co. Paul“ firma, kuri tęsė Van Doren‘ų pradėtas tradicijas. Naujieji savininkai investavo dideles sumas į kompanijos augimą, plėtė partnerių ratą. XXI-ąjį amžių Vans pasitiko pilnai atsistojusi ant kojų ir net buvo įtraukta į geriausių JAV mažųjų kompanijų sąrašą. Nuo 2004-ųjų Vans vardas priklau VF Corporation konglomeratui, kuris tapo esminiu faktoriumi, kodėl kompanijos bateliai išplito visame pasaulyje.

Vans gyvuoja jau 55 metus ir per šį ilgą laikotarpį pastatė tvirtus pamatus skirtingose kultūrinėse terpėse bei nuolat juda pirmyn. Nuoširdus darbas ir tikėjimas savimi Vans leido įsitvirtinti garsiausių pasaulio prekės ženklų elite. Svarbiausia, jog neišsižadama savo šaknų - Vans laisvalaikio batai ir toliau kviečia nerti į nuotykius, mėgautis laisve ir užkariauti gatves kartu!

Pristatymas Lietuvoje:
Užsakymus, pateiktus iki 14 val., ir pasirinkus DPD, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
Užsakymus pateiktus savaitgalį ir švenčių dienomis išsiunčiame sekančią darbo dieną.
Kurjeriai pristato prekes per 1 darbo dieną.

Pristatymo kainos Lietuvoje:
DPD – 3,00 Eur. Nemokamas pristatymas nuo 39,00 Eur;

Grąžinimas Lietuvoje:
Greitai ir nemokamai grąžink nenaudotas ir nepažeistos originalios pakuotės prekes per 30 dienų. Grąžinimo lipdukas per DPD bus pridėtas prie kiekvieno užsakymo.

Pirkėjas pasirinkęs kitą grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Pristatymas į kitas šalis:
Pristatymas trunka nuo 2 iki 7 dienų, priklausomai nuo pasirinktos šalies.

Grąžinimas iš kitų šalių:
Pirkėjas pasirenka grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Visi svetainėje gaunami duomenys yra šifruojami, o mokėjimai yra priimami per išorines bankines sistemas.

Elektroninė bankininkystė
Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele.

Kitos mokėjimo platformos
Paysera, PayPal - leidžia atsiskaityti kreditinėmis ir debeto kortelėmis bei kitais būdais.

Kredito ir debeto kortelės
Už prekes galite atsiskaityti kredito ir debeto VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis.

Apmokėjimas kurjeriui
Grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių pristatymo/atsiėmimo metu (Priklausomai nuo pasirinktos kurjerių tarnybos).

  • Pristatymas per 1 darbo dieną
  • 30 dienų nemokamas grąžinimas
  • Supakuota dviguboje dėžutėje
  • 100% originalios prekės